تبلیغات
ورزشی - تست های شاخص درورزش
ورزشی
نویسنده:دارا رستمی

جلسه شورای آکادمی با حضور کفاشیان-نبی-شجاعی-آیت الهی-علیزاده-قراخانلو-خبیری-معینی-ملامحمد-صادقی-جباری –گل محمدی و حسینی برگزار شد. در ابتدای جلسه دکتر علیزاده دستور جلسه که شامل ارائه گزارش مرکز سنجش وارزیابی جسمانی آکادمی ملی فوتبال توسط دکتر قراخانلو،گزارشی از فعالیتهای عمرانی آکادمی ملی فوتبال توسط گل محمدی و پنجمین نشست مدارس فوتبال د رکمپ تیم های ملی توسط علیزاده بود.

دکتر قراخانلو در خصوص مرکز سنجش وارزیابی جسمانی آکادمی ملی فوتبال گفت:به دنبال برگزاری جلسات اولیه برای ایجاد وراه اندازی این مرکز مشاوره های مختلفی را از مراکز آموزشی و مراکز مشابه در کشور های دیگر دریافت کریده ام و در ابتدا 20 نوع تست انتخاب شد و امکانات و تجهیزات لازم خریداری و آماده فعالیت شدیم.در ادامه برای به حقیقت نزدیک کردن این آزمایشات از یک گروه از نوجوانان آماتور دعوت شد تا در این تست شرکت بکنند و پس از انجام تستهای اولیه از بین 20 تست مورد نظر ،10 تست به عنوان شاخص در نظر گرفته شد که برخی از آنها عبارتند از قد، وزن،چابکی،پرش،vo2max،تست الینویز،پرش سارجنت و تست چهل یارد.

وی گفت:از 15 خردادبه بعد آمادگی این را داریم که از تیم های ملی فدراسیون فوتبال شروع کنیم و که مطمنئا اولین تیم ها تیم های پایه خواهند بود.

قراخانلو گفت:خروجی تست ها فرمی است که شامل دو آیتم توصیه های تیمی و توصیه های فردی بوده و در اختیار سرمربی تیم قرار خواهد گرفت.به دنبال طراحی نرم افزاری هستیم که نتیجه این تستها را مورد تجزیه و تحلیل قرار بدهد که البته در مراحل پایانی آن هستیم.

در ادامه جلسه گل محمدی –مدیر اداری و پشتیبانی آکادمی ملی فوتبال گزارشی از فعالیتهای عمرانی آکادمی ارائه داد و افزود:آخرین پروژه در دست اجرا آکادمی زمین چمن مصنوعی آن است که در حال حاضر در مراحل پایانی آن هستیم و برنامه های پیش روی ما عبارتند از:احداث مرکز پزشکی ورزشی،احداث رختکن برای تیم های ملی بانوان،ایجاد مرکز آکادمی فوتبال بانوان، احداث ساختمان فدراسیون فوتبال و زمین اختصاصی فوتبال ساحلی.

درپایان جلسه دکتر علیزاده گزارشی از پنجمین نشست مدارس فوتبال د رآکادمی ملی فوتبال ارائه کرد
برچسب ها: تست های شاخص درورزش،
نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 آبان 1389 توسط dara rostami

قالب وبلاگ

کد نمایش آب و هوا

کد نمایش آب و هوا